Genel

Erkeklere Bu Yaz Giyinecekleri En İyi Öneriler

 

Hem özel hem de güzel giyinmeyi seven beyler, birçok kombin fikirleriyle beraber yaz akşamları serinliğinden tutun da iş yaşantınıza kadar birçok kombin modelleriyle kendi gardırobunuzda eksik, altın değerinde olan parçalara yer açın. En iyi renklerle birlikte şort ve gömlek ikilisi, yazın olmazsa olmaz seçimlerden biridir.

 

Polo tişört şıklığıyla beraber renkli bir pantolon ile beraber polo tişört seçimi, şık olmayı ve bunun yanı sıra sportif görünüm kazanmayı da sağlar. Chino ya da keten pantolon seçimleri, bu gücü sizlere verirken polo tişört şıklığıyla birleştirmenize de ayriyeten izin verir. Birçok renklerle beraber kombin yapacağınız tişört veya gömlek seçimlerinizin yanı sıra, alt giyim olarak pantolon ya da şortlarda direkt olarak renkli seçimler yapabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  ABD koronavirüs nedeniyle Meksika sınırını kapatıyor

 

Siz de giyimlerinizde aynı renk yerine aynı renk tonlarını değerlendirerek, en iyi şekilde renk giyimlerinizi yapabilecek ve kendi tarzınızı erkek giyim butiğiyle beraber yakalayabileceksiniz. Lacivert, gri ve siyah tonlarını karıştırarak en iyi seçimler yaparken, güvenli ve kaliteli seçimlerinizi de bu şekilde yakalayabileceksiniz.

 

Dilediğiniz zamanlarda dikkat çekme noktasında aynı renk yerine kontrast renklerle beraber daha dikkat çekici seçimler sayesinde istediğiniz uyumu yakalayabilirsiniz. Bu sayede dikkat çekici renklerle beraber daha bir şık ve tarz yakalamış olabilirsiniz. Bunun için modayitikla.com ile farklı renk uyumlarını deneyin, şık giyinmeyi ve ilham verici renklerle kombin hazırlamaya yönelik gardırobunuzu donatın.