slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

FARMASİ FİRMASININ TANITIMI

Farmasi Doktor Cevdet Tuna tarafından ilaç ve hammadde üretmek amacı ile 1950 yılında kurulan bir firmadır. 1985 yılında kozmetik sektörüne giriş yapan firma, 1995 yılında ise bebek bakım ürünleri üretmeye başlamıştır. 2003 yılında atılan adımla sağlık ve kozmetik sektörüne hizmet eden iki şirket birleşmiş ve bu tarihten sonra büyüme kaçınılmaz olmuştur. Sağlık sektöründe sahip olduğu tecrübe ve güç sayesinde kozmetik alanda da çok güzel işler başaran firma bugün hala aynı hızla büyümeye devam etmektedir.

Farmasi markası ülkemiz topraklarında kurulan, tamamı yerli bir firmadır. 5 farklı kozmetik üretim fabrikasında günlük bin tona yakın kozmetik malzemesi üretmektedir. Ve üretilen binlerce ürün Farmasi markası ile satışa sunulmaktadır. Farmasi bugün 132 ülkeye ihracat yapmaktadır. Yaklaşık 350 milyon müşterisi bulunan firma ürünlerini tüm dünyada her 200 kişiden birine kullandırmayı başarmış durumdadır.

Sıradaki Haberi Oku  Tüm Oyunculara Eğlenceli Oyun İmkanı

Farmasi ürünlerini doğrudan satış tekniği ile pazarlanmaktadır. Böylelikle dünyanın her yerinde bir Farmasi temsilcisine ulaşmak oldukça kolaydır. Çünkü yaklaşık 400 binden fazla kişi Farmasi firmasının satış temsilciliğini yapmaktadır.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri