Genel

Geceleri Havuz Keyfi Yapma İmkanı

Havuzu olan kişilerin geceleri de havuz keyfi yapma imkanını ulaşmaları için çalışıyorlar. Havuz malzemeleri satış sektöründe 20 yıldan uzun süredir varlık sürdüren firma olarak havuz aydınlatma ürünleri satışı yapıyorlar. Bu sayede gündüz yapılan havuz keyfinin geç saatlerde de devam etmesini sağlıyorlar. İki yıl garantiye sahip olan havuz aydınlatma ürünlerini satışa sunuyorlar.

Havuz Aydınlatma Ürünleri

Haftanın 6 günü müşterileri için hizmet vererek onların havuz aydınlatma ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyorlar. Firmanın havuz aydınlatma ürünleri arasında şu ürünler yer alıyor; led havuz lambaları, havuz trafoları, havuz ampülleri, halojen havuz lambaları, krom havuz lambaları, sıva üstü lambalar ve havuz aydınlatma panolarıdır. Ayrıca kişisel havuzlar dışında süs havuzları içinde lamba satışlarını gerçekleştiriyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Milletvekillerinin cep telefonu faturası için devletin kasasından 1,6 milyon lira çıktı

Sıva Üstü Armatürleri

Havuz malzemeleri firmasının aydınlatma ürünleri arasında sıva üstü havuz aydınlatma armatürleri de yer alıyor. Bu lambalar farklı renklerde ışıklara sahip lambalar olabiliyor. Lambaların renkleri mavi, yeşil, beyaz, gün ışığı ya da renk dönüşümlü şekillerde olabiliyor. Ayrıca kişiler firmaya ait web sayfası üzerinde aydınlatma ürünlerin hangi türlerdeki havuzlarda kullanılacağının bilgisini de alabiliyorlar.