slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Genç kadını müstehcen fotoğraflarla tehdit edip para isteyen adamın, geçimini bu yöntemle sağladığı ortaya çıktı

İddiaya göre, uzun yıllardır Almanya‘da yaşayan ve hemşirelik yapan A.D. kendisini iş adamı olarak tanıtan Y.K. ile tanıştıktan sonra ilişki yaşamaya başladı. Ancak Y.K’nın evli olduğunu öğrenen A.D. ayrılmak isteyince olanlar oldu. A.D. ilişkileri süresince kendisinin gizlice müstehcen görüntülerini çekerek şantajlaisteyen Y.K’dan şikayetçi oldu. Yapılan inceleme sonucu Y.K’nın iş adamı olmadığı ve geçimini bu şekilde sağladığı gün yüzüne çıktı.

GEÇİMİNİ BU ŞEKİLDE SAĞLIYORMUŞ

A.D’nin avukatı Aydın Mollaoğlu aracılığıyla savcılığa sunduğu suç duyurusu dilekçesinde, Y. K.’nın kadınları evlenme vaadiyle kandırdığı veolduktan sonra müstehcen fotoğraflarlaistediği anlatıldı. Dilekçede, Y.K.’nın geçimini bu şekilde sağlayan, başka bir işte çalışmayan, Almanya adli makamlarınca hakkında bu konuda işlem ve arama kararı olan bir kişi olduğu belirtildi.

Sıradaki Haberi Oku  Dolar Kaç Lira Oldu?

EŞİYLE BİRLİKTE HAREKET EDİYORMUŞ

Dilekçede, şüphelinin eşi Y.K. ilevebirliği içerisindeettiği de öne sürüldü. Y.K’nındüzenekler kurarak kayıt altına aldığı mahrem görüntüleri A.D’nin yakın çevresine göndereceğini söyleyerek şantajla 40 bin euroistediği anlatılan dilekçede, şüphelininçekilmiş görüntüleri A.D’nin ağabeyi M.D’ye göndermesi üzerine A.D’nin bir miktar parayı şüpheliye verdiği ancak şüphelinin yüklü miktarlardaistemeye devam ettiği anlatıldı.

SOSYAL MEDYADAN FOTOĞRAFLARI YAYMIŞ

Y.K’nın dahapara alamayınca mağdur A.D’nin tüm yakın çevresine çektiği müstehcen görüntüleri gönderdiği, A.D. adına Facebook hesabı açarak müstehcen fotoğrafları burada yaydığı ve halen bu eylemlerine devam ettiği anlatıldı. A.D. İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi’nin 20 Kasım 2019 kararı ile Y.K. hakkında 3 ay süre ile uzaklaştırma kararı aldı. Y.K.’nın bu kararı ihlal etmesi üzerine A.D. savcılığa başvurarak Y.K’nın zorlama hapsine karar verilmesini istedi.

Sıradaki Haberi Oku  Oruç Parası Kaç Lira 2022 Sondakika-24.com
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri