1 sene önce
1 sene önce

Gezilecek En Güzel Yerleri Keşfedin

Gezip görülmesi gereken en özel yerleri sizler için bir araya toplayan bu gezi sitesi özellikle tatil tutkunları için bir çok fikir sunmaktadır. En güncel bilgilerin yer aldığı sitesinde işinize yarayacak bir çok farklı kategori yer almaktadır.

Çanakkale Gezi Rehberi

Bir çok farklı uygarlığa ev sahipliği yapan Çanakkale, Türkiye’de gezilecek yerler arasında ilk sırada yer almaktadır. Kültürel zenginliği ile de dikkat çeken Çanakkale, her yıl sayısız turisti ağırlamaktadır. Çanakkale gezi sırasında en çok dikkat çeken unsurlardan biri kuşkusuz filmlere de konu olan Truva Atı’dır. Çanakkale Şehitler Anıtından müzelere kadar burada bir çok tarihi ve kültürel zenginliğe yakından şahit olabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Gezilecek Yerler

Sıradaki Haberi Oku  Kalitenin Adresi

Bir çok farklı güzelliği içerisinde barındıran İstanbul Anadolu yakası, dünyadaki en dikkat çeken şehirler arasında yer almaktadır. Anadolu Yakası’nın incisi olan Anadolu Hisarı, burada görebileceğiniz ilk güzellikler arasında yer alıyor. Polonezköy Tabiat Parkı, Beylerbeyi Sarayı ve daha bir çok yer İstanbul Anadolu Yakası gezi listesi içerisinde yer almaktadır.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.