Genel

Granit, Bazalt, Andezit, Diyabaz

Firma; madencilik ve bergama granit üzerine faaliyet gösteren bir şirket olup; yurtiçi ve yurtdışına granit taşı, bazalt taşı üretimi yapıyor. Doğal taş tedarik zinciri ile Karadeniz, Doğu, Batı, Ege bölgelerine hizmet veriyor.

Firma Hizmet Uygulamaları

Firma hizmet uygulamaları ve referansları bu sektörde başarılarını göstermektedir. Birçok hizmette imzası bulunan firma uygulamaları arasında; bazalt küp taş uygulaması, arnavut kaldırım taşı uygulaması, Irak Erbil kale uygulaması, Ankara Sincan Toki evlerinde gerçekleştirdiği çalışmalar bulunmaktadır.

Granit Taşı

Yapı malzemeleri arasında 1990 yıllarında hayatımıza giren granit taşı ve çeşitleri arasında bulunan bergama gri granit taşı, kullanım alanı çeşitliliği ile talep görmektedir. Firma faaliyetleri arasında bulunan granit taşı türleri; yakılmış granit taşı, mucartalı granit taşı ve cilalı granit taşı olarak kategorilere ayrılmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  iOS 14ün yeni özelliği, çocuğunuzu takip etmenize yardım edecek

Granit Küp Taş Üretimi

Granit küp taş üretimlerinde kullanım alanlarına göre farklı çeşitleri kullanılır. Granit taşları arasında bulunan bergama gri granit taşları; kaldırım, otopark alanları gibi alanlarda daha çok tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.