slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Gümüşhanede vatandaşı korkutan görüntü! Köylüler S-400 zannetti

Gümüşhane‘nin Torul ilçesine bağlı Yücebelen köyündeki Minarlı Yaylası’nda, gökyüzündeki parlak cisim, vatandaşlar tarafından görüntülendi. Görüntülerdeki parlak cisim, bir dakika boyunca gökyüzünde süzülüp, gözden kayboldu.

Yücebelen köyündeki Minarlı Yaylası’ndan önceki gün gökyüzünde görülen parlak cisim hem merak uyandırdı hem de korkuyaoldu. Köylülercep telefonlarıyla belirsiz cismi görüntüye aldı. Görüntülerde, parlak cisim, bir dakika boyunca yere doğru süzülüp, kayboluyor.

“UZAYLILAR MI GELİYOR?”

Köylülerin “Uzaylılar mı geliyor?” şeklindeki sözlerinin yer aldığı görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Büyükgören parlak cismin ne olduğutarafından araştırılıyor.

Yücebelen köyü sakinlerinden Şenol Selvi, “Gökyüzünde parlak bir cisim gördük. Kayda aldım sonra gözden kayboldu. Ne olduğunu bilmiyoruz. Çok heyecanlandık. Ben önce helikopter, uçak zannettim. Aklımızdan her şey geçtine olduğunu bir türlü çözemedik” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Sakaryada sandal alabora oldu, 1 ölü

Mahmut Selvi de “Görüntüyü izleyince merak edip, yaylaya geldim. Yerini görmek istedim. Biri füze mi attı ne oldu bilmiyoruz” diye konuştu.

VATANDAŞ S-400 ZANNETTİ

Nihat Selvi ise “Işığın göktaşı olduğunu düşünüyorum. Yaylaya büyük bir ışık vurdu. Herhalde ‘S-400 alındı,yapıyorlar’ dedim. Ne olduğunu çok merak ediyoruz” dedi.

Kaynak: DHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri