slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Hakkari şehidinin emaneti, yıllar sonra acılı annesine teslim edildi

Zehra Dolunay’ın oğlu Güngör’e 2023’te verilmesi için 2002’de yazdığıne yazık ki yerine ulaşmadı. Büyüyüp teğmen olan Güngör, Haziran’da şehit düştü. Oanneye teslim edildi.

KAMPANYA 2002 YILINDA BAŞLAMIŞTI

PTT, 2002’de “Cumhuriyetin 100. yılına Mektup” kampanyası başlattı. Zehra Dolunay da o13 yaşında olan oğlu Güngör’e 29 Ekim 2023’te ulaşması için biryazdı. Güngör, okulu bitirdi, asker oldu veteğmen olarak Hakkari‘de göreve başladı. Geçen Haziran’da 10 aylık evliyken PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada da şehit düştü.

SÜRPRİZ OLSUN İSTEMİŞTİM

İzmir‘de yaşayan anne, PTT’yi arayıp oğlu için yazdığı mektubu anı olarak saklamak üzereistedi. PTT yetkilileri önceki gün Zehra Dolunay’ın evine gidip o mektubu teslim etti. Acılı anne, “Ben bunu oğluma bir sürpriz olsun, çocuğuma bir anı kalsın diye göndermiştim. Oğluma yazdığım mektupgeldi. Çok kötü bir şey” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Ginede seçim ve referandumda şiddet

“ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUZ”

Mektubu Zehra Dolunay’a veren PTT İzmir Başmüdürü Şerif Kaçmaz, “Bu aziz hatırayı,emaneti annemize takdim ettik. Güngör ve diğer şehitlerimizin hatıraları önünde saygıyla eğiliyoruz” dedi.

Haber Videosu: Hakkari şehidinin emaneti, yıllar sonra acılı annesine teslim edildi

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri