1 sene önce
1 sene önce

Halıcılıkta 32 Yıllık Deneyim

Ebrar halı firması 32 yıllık deneyimiyle müşterilerinin halı ihtiyaçlarını kaliteli ve ekonomik bir şekilde karşılıyor. Modern çizgiler taşıyan otel, yurt ve cami halıları üretiyorlar. Sipariş veren kişilere cami halısı desenleri seçim imkanı tanıyorlar. Cami halısı ve diğer ürünleri satın almak isteyen kişiler https://ebrarhali.com.tr adresi üzerinden sipariş alıyorlar.

Antibakteriyel Cami Halıları

Ebrar halı tarafından üretilen cami halıları antibakteriyel özelliklere sahip oluyor. Bu özelliğe sahip halıları koku yapmıyor. Ayrıca ebrar halıları güve yemezlik ve alev almazlık sertifikalarını elinde bulunduruyor. Bu sayede kişiler güvenle ebrar halıyı seçebiliyor.

Toz Tutmayan Cami Halısı

Kaliteli ve ekonomik cami halısı üretimi yapan firma üretimlerini müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla üretiyor. Uygun ortamlarda üretilen halılar kullanıldıkları alanlar da toz tutmuyor. Bu sebeple de temizlik aşamaları kolay bir şekilde tamamlanarak camilerde kullanıma devam ediyor. Halıların renkleri ve desenleri de güneş ve çok kullanım gibi etkenlere bağlı olarak renk kaybetmiyor ve uzun yıllar dayanıklı bir şekilde kullanılabiliyor.

Sıradaki Haberi Oku  Devlet Bahçeliden af yasası açıklaması: Beklemeye aldık
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.