1 sene önce
1 sene önce

İkinci Bahar

İnsanın ortalama ömrü her geçen gün biraz daha uzuyor. Her gün yeni bir hastalık adı duyarken birçok hastalık da tedavi edilebiliyor hale geliyor. Tıptaki tüm gelişmelere rağmen hastalıklar hayatın gerçeği olmaya devam ediyor. Hayat telaşı bitti, çocuklar büyüdü denildiği anda sağlık problemleri yaşanmaya başlıyor. İkinci bahar dediğimiz hayatın bu dönemini, sağlıklı geçirmek herkesin dileği olsa da bu her zaman mümkün olmuyor. Aile yapısının küçülmesi, aile bireylerin tamamının çalışması, aile büyüklerinin özellikle hasta oldukları dönemde bakımlarını zorlaştırıyor, eş veya çocuklarının gösterdiği ihtimamı gösterecek birilerine ihtiyaç duyuluyor.

Urla’daki Huzur

İzmir’de, Hasta yaşlılar için güven veren, İzmir palyatif bakım denildiğinde akla gelecek Urla’da hizmet veren bir tesis var. Urla’da denize karşı konumuyla Aymira yaşlı Bakım merkezi, 55 yaş üstü vatandaşlarımıza vefasını gösteriyor. Burası, İzmir huzurevi ihtiyacının en iyi çözümünü oluşturuyor.

Sıradaki Haberi Oku  Adaletin Kapsını Çalmak

Özellikle demans ve Alzheimer gibi zihinsel kontrolüyle ilgili problemler yaşayan yaşlılarla olan münasebetlerinde uzmanlaşmış kadrosuyla İzmir yaşlı bakımevi, diğer nörolojik ve fiziksel problemlerde de yaşlılarımızın yanında yer alıyor.

Aymira Yaşlı Bakım merkezi, şehir dışındaki işlerinizde, günlük hayatın koşturmacası içerisinde gerekli ihtimamı gösteremeyeceğiniz durumlarda, fizyoterapist, psikoterapist, doktor ve hemşireleriyle yaşlılarınıza evlatlarının gösterdiği saygı ve şefkati sunma iddiasıyla hizmet veriyor.

 

 

 

 

 

 

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.