1 sene önce
1 sene önce

İmamoğlu, İBBye gönderme yapan vatandaşa esprili bir dille yanıt verdi: İstanbulun enerji ihtiyacını karşılar

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitter‘dan İBB’ye gönderme yapan tweete esprili bir dille karşılık verdi. Bir kullanıcı, kaydıraktan kayan yeğeninin videosunu paylaştı. Görüntülerde küçük çocuğun vücudundaki elektriklenme sonucu saçlarının dikilmesi görüntülendi. Kullanıcı, “Bu plastik işi olmuyor. Emin olun hem çocuklar hem de ebeveynler bu çarpılma olayından müzdarip” dedi. İmamoğlu da “Haklısınız, ben de plastik oyun gruplarına karşıyım. Minik delikanlı da tüm İstanbul’un enerji ihtiyacını karşılayacak potansiyele sahip” şeklinde yanıt verdi.

İMAMOĞLU’NA HEM ELEŞTİRİ HEM TAVSİYE

Locksmith isimli kullanıcı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi‘ni ve Ekrem İmamoğlu’nu etiketlediği paylaşımında esprili bir dille “Şu parklara bir el atsanız? Bu plastik işi olmuyor. Emin olun hem çocuklar hem de ebeveynler bu çarpılma olayından muzdarip. Biliyorum çokbir şeyyeğenim uzaylı gibi dolaşıyor:) Elektrik zamlarına karşı istesek de tasarruf edemiyoruz” ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haberi Oku  İmamoğlu: Eminönü-Eyüpsultan-Alibeyköy tramvay hattı 2020 sonunda bitecek

ESPRİLİ YANIT: İSTANBUL’UN ENERJİ İHTİYACINI KARŞILAR

İmamoğlu da esprili bir dille yazılan mesajaaynı şekilde karşılık verdi. İBB Başkanı, tweeti alıntılayarak “Haklısınız, ben de plastik oyun gruplarına karşıyım. Minik delikanlı da tüm İstanbul’un enerji ihtiyacını karşılayacak potansiyele sahip. Maşallah” dedi.

Haber Videosu

: İmamoğlu, İBB’ye gönderme yapan vatandaşa esprili bir dille yanıt verdi: İstanbul’un enerji ihtiyacını karşılar

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.