1 sene önce
1 sene önce

İmamoğlundan trafik konusunda kendisini eleştiren AK Partili Tevfik Göksuya: Cevap vermeme gerek yok

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, AK Partili Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun İstanbul trafiğiyle ilgili sarf ettiği sözlere yanıt verdi. Göksu, katıldığı bir canlı yayına geç kalmasının gerekçesi olarak İBB Başkanı İmamoğlu’nu işaret etmiş, “İstanbul trafiği 6 ayda bu hale geldi” demişti. İmamoğlu, “Herhalde espri yapmak istedi. Halk anlamıştır ne demek istediğini. Benim onavermeme gerek yok” dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Eminönü-Eyüpsultan-Alibeyköy Tramvay Hattı inşaatında incelemelerde bulundu. Balat’tan Feshane istasyonlarına kadar olan yaklaşık 2 kilometrelik yolu, raylar boyunca yürüyen İmamoğlu, yetkililerden bilgi aldı. İşçilerin raylar arası makasta yaptıkları kaynak işlemine denk gelen İmamoğlu, çalışanlarla da konuştu. İmamoğlu, eldiven ve gözlük takarak, kaynak işlemini, çalışanların yönlendirmeleriyle gerçekleştirdi. İmamoğlu daha sonra gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Sıradaki Haberi Oku  İngiltere Vizesi Danışmanlık Hizmeti

GÖKSU’YA CEVAP: HERHALDE ESPRİ YAPMAK İSTEDİ

İmamoğlu, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun İstanbul trafiğinden kendisinitutan açıklamalarıyla ilgili bir soru üzerine de “Herhalde espri yapmak istedi. Ama çimde birazyürüdü herhalde. Çıplak ayakla becerememiş espriyi. Neyse. Halk anlamıştır ne demek istediğini. Benim onavermeme gerek yok” dedi.

NE OLMUŞTU?

Katıldığı canlı yayına 6,5 dakika geç kalan AK Partili Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, programa geç kalmasına gerekçe olarak İstanbul trafiğini göstermişti. Göksu, “Eskiden böyle değildi. İstanbul trafiği 6 ayda bu hale geldi” diyerek İmamoğlu’nun göreve başladığı Haziran ayını işaret etmişti.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.