slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Japonyada bir otel, Youtubedan canlı yayın yapma şartıyla geceliği 1 dolara oda kiralıyor

Japonya‘nın Fukuoka şehrinde yerbir otel, ucuza tatil yapmak isteyenler için ilginç bir fırsat sunuyor. Resmi adı Asahi Ryokan olan ancak One Dollar Hotel olarak bilinen bu otelde geceliği 1 dolara kalınabiliyor ancak bazılarını rahatsız edecek bir şartla. Söz konusu odalarda Youtube üzerinden canlı yayın yapılıyor.

Asahi Ryokan’da 1 dolara konaklayan misafirlerin odalarında geçirdikleri tüm zamanı Youtube üzerinden yayımlamaları gerekiyor. Gezi rehberi Lonely Planet’in aktardığına göre otelin sahibi Tetsuya Inoue, az talep olan odalardankazanmak için böyle bir çözüm bulmuş. Söz konusu odalarda kimse olmayınca canlı Youtube yayını Inoue’nin ofisinden devam ediyor.

TUVALET VE BANYODA KAMERA YOK

Inoue bu sayede normalde boş kalan odalardan reklam geliri elde etmeyi hedefliyor. Tahmin edileceği gibive banyolarda kamera yer almıyor. Ayrıca misafirler üstlerinikameranın görmediği bir yerde değiştirebiliyor.

Sıradaki Haberi Oku  Asansörü koronaya karşı kürdanla çağırdı

Otel yönetimi bunun yanında misafirlerini pasaport bilgilerini kameraya göstermeme konusunda sıkı bir şekilde uyarıyor. Ayrıca gece yatarken ışıklar kapatılabiliyor.

Haber Videosu: Japonya’da bir otel, Youtube’dan canlı yayın yapma şartıyla geceliği 1 dolara oda kiralıyor

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri