1 sene önce
1 sene önce

Kaliteli Yayın

Hollanda merkezli olarak 2014 yılında hizmetlerine başlayan Grand Sports TV, iptv alanında verdiği kaliteli çalışmaları ile başarılı bir çizgi yakalayarak, dünya genelinde hizmetlerini sürdürüyor. Global çapta sağladığı hizmetleri kapsamında Türkiye’de de could server sistemi ile kesintisiz server hizmetlerini de Grand Sports kalitesi ile sağlıyor.

 Donma Olmadan

Grand Sports, web tv hizmetlerini kesinti olmadan, donma sorunu ile karşılaşmadan yenilenmiş cloud serveri üzerinden yüksek kalitede sağlıyor. Bu kapsamda gelişmiş altyapısı ile sorunsuz, kesintisiz şekilde binlerce farklı kanal yanında, güncel film ve dizi arşivine, telefon, tablet ya da televizyon üzerinden erişim sağlayabiliyorsunuz.

Yayın İçeriği

Grand Sports Tv teknik anlamdaki başarısı ile kusursuz sağladığı yayınları içerisinde belgeselden spora, diziden sinemaya, eğlenceden maceraya her tür içeriğe ulaşabiliyor ve seçiminiz doğrultusunda kesintisiz yayın imkanından yararlanabiliyorsunuz. Tüm dünya dillerinde sağladığı server hizmetleri ve uzman yazılımcı kadrosu ile Grand Sports 6. yılında devamlı yükselen çizgisiyle dikkat çekiyor. Geniş yayın içeriği ile müşterilerinin beklentilerini ise tam anlamıyla karşılıyor

Sıradaki Haberi Oku  Son Durak operasyonunda gözaltına alınan yabancı uyruklu kadınlar, sınır dışı edildi

 

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.