slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Kamuda aktif görevde olan bin 387 ByLock kullanıcısı tespit edildi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, daha önceki çalışmalarda tespit edilemeyen 25 bin 149 ByLock kullanıcısının tespit edildiğini duyurdu. Soylu, bunlardan bin 387’sinin kamuda aktif görevde olduğunu belirtti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı Genel Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

BİN 387’Sİ KAMUDA AKTİF GÖREVDE

İçişleri Bakanı Soylu, “ByLock konusunda yaptığımız çalışmalarla, daha önce kullanıcısı tespit edilememiş 25 bin 149 ID’nin kullanıcısı tespit edilmiş, bin 387’si kamuda aktif görevde olan 7 bin 694 şahıs belirlenmiş ve ilgili Cumhuriyet Başsavcılıklarına bildirilmiştir.” dedi.

Bakan Soylu, “ByLock kullanıcısı olmayan ancak ByLock kullanıcısı şahıslar arasındaki mesaj ve mail içeriklerinden örgütle irtibat ve iltisaklı olduğu belirlenen, 679’u kamuda halen görevde 2 bin 341 kişi tespit edilerek bilgilerilgili Cumhuriyet başsavcılıkları ile paylaşılmıştır” şeklinde konuştu.

Sıradaki Haberi Oku  ABDde korona tedavisi için 35 bin dolarlık fatura

Kaynak: AA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri