slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Karamollaoğlundan kamu kurumlarındaki FETÖ varlığına ilişkin açıklama: Deşifre olmamış insanlar var

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu,kurumlarındaki Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) varlığına ilişkin yaptığı açıklamada, “Ben şuna inanıyorum ki devletin içinde hâlâ bu örgüte mensupdeşifre olmamış insanlar var.” dedi.

“DEŞİFRE OLMAMIŞ İSİMLER VAR”

Temel Karamollaoğlu, Halk TV‘de katıldığı “Siyaset Kültürü” programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Devlet içinde hala FETÖ’ye mensupdeşifre olmamış insanların bulunduğunu söyleyen Karamollaoğlu, “Devletin içerisinde halen FETÖ’cüler olduğu yönünde bir kanaate iktidar da sahip ki, Sayın Cumhurbaşkanı da sahip ki hâlâ bunu böyle devam ettirmeyiolarakgörüyor. Çünkü mahkemeye gitseispat edemeyeceğini biliyor. O halde en azından ‘Ben bunları görevden alırım, bunlar bulundukları makamı iktidar aleyhine kullanamazlar’ diye düşünüyor. Ama tam tersi tezahür ediyor. Çünkü mağduriyetler arttıkça iktidara karşı tepkiler artıyor. Mağduriyetler arttıkçakaybediyor iktidar” diye konuştu.

Sıradaki Haberi Oku  Uyuşturucu parası vermeyen annesini öldürdü

Haber Videosu: Karamollaoğlu’ndankurumlarındaki FETÖ varlığına ilişkin açıklama: Deşifre olmamış insanlar

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri