slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Kılıçdaroğlu, Davutoğlundan övgüyle bahsetti, Davutoğlu alkışla karşılık verdi

İstanbul’da Avrasya Sanayi ve İş Adamları Derneği (ASİAD) Olağan Genel Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıyadünyasından birçokkatıldı.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu gibicamiasından tanıdık simalar yer aldı.

Burada bir konuşma yapan CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Hayatımda duyduğum en güzel cümlelerden bir tanesi” diyerek Davutoğlu’ndan övgü dolu sözlerle bahsetti.

“HAYATIMDA DUYDUĞUM EN GÜZEL CÜMLELERDEN BİR TANESİ”

Kılıçdaroğlu’nun, “Sayın Davutoğlu, Başbakanlık yaptığı dönemde siyasi etik kanununu Meclis’e getireceğinietmişti. Hayatımda duyduğum en güzel cümlelerden bir tanesidir. Siyasi ahlak. Her mesleğin kuralı var. Avukatlığın, doktorluğun her şeyin kuralı var. Siyasetçiliğin kuralı ne? Bol bol yalan söylemek. Evet. Ülkeyesiyaset gerekmiyor mu?” ifadelerini kullanması sonrasında salonda, alkış sesleri yükseldi. Davutoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmasınızaman alkışladı.

Sıradaki Haberi Oku  İZMİR TİCARİ ARAÇ KİRALAMA

KILIÇDAROĞLU DA ALKIŞLA KARŞILIK VERDİ

Kılıçdaroğlu’nun ardından da Ahmet Davutoğlu bir konuşma gerçekleştirdi. Davutoğlu’nun hükümete yönelik yaptığı eleştiriler de Kemal Kılıçdaroğlu tarafından alkışlandı.

SAMİMİ HALLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Davutoğlu ve Kılıçdaroğlu’nun konuşmaların ardından toplantı salonundakigörüntüleri ise dikkat çekti. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da bu ikiliye eşlik etti.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri