slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Labor Tekstil Tesettür Hemşire Forması

Labor tekstil firması olarak 1979 yılından beri medikal tekstil alanında hizmet veriyorlar. Firma olarak üretimlerinde tesettürlü çalışanları da unutmayarak onların kullanabilecekleri ürünlerin satışını yapıyorlar. Bu ürünler arasında yaygın olarak sattıkları ürün tesettür hemşire forması oluyor. Firma olarak farklı özelliklerde olan bu formaların satışını yapıyorlar.

Tesettür Formalarının Özellikleri

Labor tekstil olarak tesettürlü hemşireleri için değişik özelliklerde formaların satışını yapıyorlar. Bu formalar takım halinde olabildikleri gibi tek üst şeklinde de olabiliyor. Oldukça likralı, rahat ve bol olan bu formalar sayesinde hemşireler işlerinde rahat ediyorlar. Bu ürünler uzun kollu ve tunik şeklinde de olabiliyor. Aynı şekilde hemşire formalarının tesettürlü çalışanlar için olanlarının yakaları hakim, kare ve zarf yaka şeklinde olabiliyor. Medikal alanda çalışanlar bu ürünlerden istediklerini seçip uygun fiyatlarla satın alabiliyorlar. Ayrıca kişiler isterlerse ürün ücretini ürünü teslim aldıktan sonra kapıda ödeme yapabiliyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Kalbinden bıçaklanan Ceren Özdemirin katil zanlısı gözaltına alınırken polisi bıçakladı

Tesettür Formalarının Renkleri

Tesettürlü hemşireler için satışa sunulan formalar farklı renk seçeneklerini de barındırıyor. Bu renkler arasında bordo, lila, kırmızı, lacivert, beyaz, pembe ve yeşil renklerde olabiliyor. Tesettürlü hemşire formalarından satın almak isteyenler renklerine karar vererek satın alabiliyorlar. Ayrıca firma olarak farklı beden ölçülerine göre de üretim yaparak tüm müşterileri için hizmet vermeyi amaçlıyorlar.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri