1 sene önce
1 sene önce

League Of Legends Sevenler Dikkat!

Son dönemlerin en sık oynanan oyunu League of Legends hakkında yeni bilgiler yayılıyor. Ülkelerin artık E-spor adı altında takımlar kurup, destek çıktıkları, yeni dönemin oyun sporu haline gelen online(çevrim içi) oyunlar konuşulmaktadır. Bu oyunlar içerisinde en bilindiği ve en çok takip edileni ise League of Legends olması hiç bizleri şaşırtmasa gerek. Hem oyuncular hem de bu oyunu oynamasa da çeşitli sektörler aracılığı ile devamlı takipte olanlar için çok güzel bir mecra önerilebilir.

LOL Hakkında Her şey Burada…

Yakın zamanda kurulan ve de çok başarılı olan bu site de lol hakkında bir çok gelişmeyi devamlı ve birinci elden ulaşma imkanına sahip olunabilmektedir. Grafik tasarımı ile sade ve okunaklı, kullanımı bakımında kolaylık sağlayan, çeşitli dil seçenekleri ile sizlere bilgileri, duyuruların yapılmasının ardından çalışkan bir ekip aracılığı ile en kısa sürede açıklama imkanı sunulmaktadır. Sezon maçlarının başlamasından, takımların taktiklerinin tartışıldığı, soru- cevap aşamalarında titizlikle çalışıldığı bir site olması bakımından çok takdir edilmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  DSÖ: Yüzde 70ten fazla ülkenin korona müdahale planı var

Nasıl Erişim Sağlarım

Bu konuda da kafanız da soru işareti kalmaması adına, herhangi bir tarayıcı da lol tactic wars yazdığınız zaman kolay bulunabilme olanağı olan “https://www.loltacticwars.com” siteye bu linkten de ulaşım sağlanabilmektedir. Keyfini çıkarmakta biz LOL severlere kalmıştır.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.