5 ay önce
5 ay önce

Mimari Projelendirme Hizmetleri

Mimari alandaki hizmetlerde profesyonellik ve tecrübe oldukça önemlidir. 2007 yılından beri faaliyet gösteren firma Türkiye’nin iki farklı ilinde hizmet vermeye devam ediyor. İnternet siteleri üzerinden de müşterilere ulaşarak farklı iç mekanların tasarımını yapmaya devam ediyorlar. Picco mimarlık ve tasarım şirketi olarak Türkiye’nin farklı noktalarında başarılı mimari çalışmalar yapıyorlar.

Müşterilerin isteklerine ve dönemin şartlarına uygun olarak her türlü iç mekanda estetik tasarımları gerçekleştiriyorlar. Aksesuar, mobilya, boya ve dekor gibi birçok farklı alanda sahip oldukları tecrübe ile birlikte özel projelendirme çalışmaları yapıyorlar. Klinik tasarım ihtiyaçlarını da modern donanımlar ile karşılıyorlar.

Hem dekorasyon hem de çevre düzenlemesi için Antalya iç mimar çalışmalarını sürdürüyorlar. Ofis, restoran, hastane ve klinik gibi birçok yerdeki projeleri alanında uzman personellerle birlikte gerçekleştiriyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Okullara verilen ara uzatıldı

İç Mimarlık Çalışmaları

İnsanların yaşamlarına devam ettikleri mekanların değerinin farklında olarak hizmet vermeye devam ediyorlar. Picco firması olarak ücretsiz keşif hizmeti sunarak farklı konularda bilgi veriyorlar. Dental mimarlık hakkındaki tüm ayrıntıları müşterilerle paylaşıyorlar. Son dönemlerde gelişen dekorasyon özelliklerini yakından takip ederek müşterilere profesyonel hizmet veriyorlar.

Kurumsal Mimarlık Hizmetleri

Her türlü sektörde olduğu gibi iç mimarlık alanında da kurumsallık oldukça önemlidir. Kurumsal bir firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorlar. Diş kliniği iç mimarlık alanında her türlü istek ve ihtiyacı profesyonel personeller ve uzman çalışma yöntemiyle karşılıyorlar.

Daha fazlası için ; https://www.picco.com.tr/  bakabilirsiniz.

 

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.