1 sene önce
1 sene önce

Morpleks İstanbul’da Hizmet Veriyor

Morpleks firması İstanbul’da hizmet veriyor ve son dönemlerde kullanım alanı genişleyen pleksi malzemesinden çeşitli ürünler ortaya çıkarıyor. Malzeme kolay işlenebildiği için firmanın malzemeyi kullanarak ürettiği ürün çeşitleri de günden güne artış gösteriyor.

Pleksi’nin Kullanım Alanlarına Göre Üretim

Morpleks firması pleksiglas ürünlerinin işlenerek ortaya farklı ürünlerin çıkmasını sağlıyor. Ürünün kullanım alanı geniş olduğu için ürün üretimleri de kullanım alanlarına göre farklı çeşitlerde olabiliyor. Pleksinin kullanım alanları arasında reklamcılık, iç mimarlık, mobilyacılık, takı sektörü ve endüstriyel alanlar yer alıyor. Firmanın bu kullanım alanlarına göre işlediği pleksilerden bazıları şunlar oluyor; ürün stantları, korkuluklar, led sistemleri, sadaka kutuları, gözlük standları, kürsüler, masalar, tekne camları, süs eşyaları ve deney tüpleri yer alıyor. Ayrıca bu ürünlerin yapımı için lazer kesim işlemleri gerçekleştiriyor.

Sıradaki Haberi Oku  İçerik İhtiyaçlarınız mı var? – Makaleyaz.NET burada!

Ürün Siparişleri

Morpleks firması müşterilerinin ihtiyacına yönelik olarak farklı özelliklerde ürünleri üretiyor. Bunu da pleksilerin işlenmesiyle gerçekleştiriyor. Bunun için firmadan ürün sipariş edecek olan kişilerin morpleksi.com adresini inceleyerek iletişim numaralarını kullanması gerekiyor.

 

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.