Genel

Mükemmelliğe Ulaşmanın Yolu Nail Stil’den Geçiyor

Nail Stil firması olarak mükemmellik arayışında olan bayanlar için hizmet veriyorlar. Güzellik ve bakım alanında uzman olan elemanlarıyla kişilerin kendilerini mükemmel hissetmesini sağlamak amacıyla uygulamalar yapıyorlar.

Nail Stil’den Kaliteli Uygulamalar

Nail stil elemanları bayanların kendilerini güzel hissetmesi ve bulundukları ortamda dikkat çekmeleri için çeşitli uygulamalar yapıyor. Bu uygulamalar arasında ipek kirpik, kalıcı oje, kaş laminasyonu, kalıcı makyaj, kirpik lifting ve protez tırnak uygulamaları yer alıyor.

Kalıcı Makyaj Uygulamaları Yapıyorlar

Kişilerin sürekli makyaj yapma derdinden kurtulmaları için uzman personelleri aracılığıyla kalıcı makyaj uygulaması yapıyorlar. Bu uygulama 2 ile 5 yıl boyunca kalabildiği için makyaj yaparak harcanan zamanın boşa çıkmasını sağlıyorlar.

Müşterileri çeşitli sebeplerle kalıcı makyajlarını sildirmek isterlerse lazer uygulamasıyla makyajın silinmesini sağlıyorlar. Mikro iğneler yardımıyla kalıcı makyaj uygulamasını göz, dudak ve kaşa yapıyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  DSÖden gençlere korona uyarısı

Makyaj sırasında kullandıkları malzemeler doğal ürünler olduğu için herhangi bir yan etkiye sebep olmuyorlar ve yüze uyum sağlıyorlar. Kalıcı makyaj yaptırmak isteyen kişilere en fazla 2 saat içinde bu uygulamayı yapıyorlar.