1 sene önce
1 sene önce

Namaz İçin Kıble Yönü Bulmak

Namaz kılmak için kıble yönünü bilmek gerekir. Kıblenin yönünü bulmak için pusula gerekir. Bulunduğunuz yerden kıbleyi tastamam bulmak için kıble ile ilgili ayrıntılı bilgi sitesi bulunmaktadır. Siteyi incelediğinizde kıbleyi bulmak için gerekli açının ne kadar olacağı ve kıble yönünü bulmak için gerekli bilgilere ulaşmak mümkün olacaktır.

Pusulayı kullanabilme

Site içerisinde kıble yönü bulma için pusulanın nasıl kullanılacağına dair bilgiler bulunmaktadır. Ayrıca kıble bulma ile ilgili uzman görüş makalelerine yer verilmektedir. Sitede yer alan bilgiler arasında Türkiye ve dünya şehirlerinde namaz yönünü bulabilmek adına kıble bul uygulaması yer alır.

Güzel bir hizmet

Kıble açısını tayin ederek kıbleyi bulmak için kolaylık sağlayan site sayesinde dünyanın neresine giderseniz gidin yanınızda rehber bir harita görevi görecek olan siteden kıble yönünü bulmak son derece kolay olacaktır. Kategoriler üzerinde şehrin adını yazarak bul butonuna tıklamak yeterli olacaktır.

Sıradaki Haberi Oku  Bulgaristan korona yardımı için Türkiyeye minnettar

Kıble bulmada sağlıklı bilgilerin yer aldığı siteden faydalanmak son derece kolay olup sitenin linkini tıklamak yeterli olacaktır.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.