Genel

Öldürülen üniversite öğrencisi Cerenin, annesinden son isteğinin çorba olduğu öğrenildi

Ordu‘da dün akşam saatlerinde evinin önünde bıçaklı saldırı sonrası öldürülen 20 yaşındaki Ceren Özdemir’in, bıçaklanmadanönce annesini aradığı ve çorba yapmasını istediği öğrenildi.

Dün akşam saatlerinde antrenman sonrası evine gireceği esnada göğsünden büyük bir bıçak darbesi20 yaşındaki Ceren Özdemir, ağır yaralandı. 112 acil servis ekiplerince Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Özdemir, burada yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

“ANNESİNİ ARAYIP ÇORBA İSTEMİŞ”

Balerin olan ve aynı zamanda Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde 3’üncü sınıf öğrencisi Özdemir’in, akşam antrenmandan çıktıktan sonra annesini aradığı ve çorba yapmasını istediği öğrenildi. Akrabası Güler Şanlı, “Çocuk kurs sonrası annesini aramış ve çorba yapmasını istemiş, sonrasında kapıya kadar geliyor ve burada bıçaklanıyor. Onu o halde kız kardeşi buluyor. Annesi evden anahtarı atmış, Ceren yukarı çıkmayınca kız kardeşi merak edip bakmaya iniyor. Sonrasında kardeşi ile karşılaşıyor. Enkonuşmasında çorba istediğini söylemiş. Arkadaşları oturmaya çağırmışaç olduğu için gitmemiş” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  İtalya Başbakanı Conte: Virüs henüz zirve yapmadı

1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Ceren Özdemir’in tanıdıkları ve komşuları da üniversite öğrencisi genç kızındolu olduğunu belirterek, üzüldükleriniettiler. Yakınları, katilin birönce bulunmasını temenni etti. Öte yandan dün akşam saatlerinde bıçaklı saldırı sonrası ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Ceren Özdemir olayıyla ilgili 1 kişinin gözaltına alındığı, daha sonra serbest bırakıldığı öğrenildi. Ekipler, katili bulmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: İHA