Genel

Online Davetiye Basımı

Düğünler, sünnet düğünleri ve nişan gibi özel günler sevdiklerimizle birlikte olunca değerli hale geliyor. Eskiden olduğu gibi günümüzde de sevdiklerimizi bu özel günlerimize davet etme işi de davetiyelere düşüyor. Düğün davetiyesi basımı yapan firmalardan biri de Davetiye.shop.com adresinde hizmet veren firma.

Her çeşit davetiyenin basımını yapan firma sürekli yaptığı kampanyalar ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Firmada sedef davetiyeden, liva davetiyelere, ela davetiyelerden kristal davetiyelere kadar yüzlerce farklı çeşitte davetiye bulunuyor. Fiyatlar konusunda da çekinmeye gerek yok.

Firma son yaptığı kampanyada 100 adet davetiyeyi 50 Türk Lirası gibi düşük bir ücrete basıyor. Bastıracağınız davetiyelerin sayısı arttığında ise ücret çok daha düşük oluyor. Örneğin kuş temalı davetiyeden 1000 tane bastırdığınızda ödeyeceğiniz ücret sadece 250 TL.

Sıradaki Haberi Oku  Koronavirüs uyarısını dinlemeyen yaşlı adam terör estirdi

Davetiye Yazılarını Müşteri Belirliyor

Davetiyeleri özel kılan görüntüsü olduğu kadar aynı zamanda da üzerinde yazan sözler. Öyle ki üzerindeki sözler güzel olduğunda davetlileriniz davetiyelerinizi yıllarca saklıyorlar. Firma, davetiye sözleri noktasında her şeyi size bırakıyor. İstediğiniz her türlü yazıyı davetiye üzerine yazdırabiliyorsunuz. Ancak davetiye üzerine yazdıracak bir şey bulamıyorsanız üzülmenize gerek yok. Firmanın blog sayfalarından fikir edinebileceğiniz gibi firma yetkililerinden de bu konuda yardım alabilirsiniz.

Kişiye Özel Nikah Şekerleri

Nikah törenlerinin vazgeçilmez hatırası olan şekerleri birçok yerde bulabiliyoruz. Ancak nikah şekeri fiyatları son yıllarda oldukça yükseldi. Firma davetiyeler haricinde nikahlarınız için şeker üretimi de yapıyor. Gayet uygun fiyatlara yapılan şekerler istediğiniz yazı ve görseller ile süslenerek adresinize gönderiliyor. Firmada dini tabak temalı şekerlerden, tuğralı modellere, deniz yıldızlılardan üzerinde gelin – damat resmi koyabileceğiniz modellere kadar birçok çeşit bulunuyor. Siteyi incelediğimizde de gördüğümüz gibi firma her cebe uygun farklı boyutlarda şeker üretimi yapmakta.

Sıradaki Haberi Oku  WhatsApp, yalan haberle mücadelede yeni bir özellik test ediyor

Sunulan Diğer Hizmetler

Firma, nikah için ürettiği şekerlerin haricinde birçok ürünün tasarım ve üretimini de yapıyor. Sünnet şekeri, mevlit şekeri, kına malzemesi, bebek şekerleri gibi ürünleri firmada bulabilirsiniz. Firmada ayrıca ajanda, duvar saati, çeşitli masa takvimleri, kapı süsleri ve söz ve nişan tepsilerine de ulaşabilirsiniz.