1 sene önce
1 sene önce

Örnek ve Başarılı Bir Site

Bir site düşünün. Sadece kadınlara ve sadece bilgi vermek amaçlı kurulmuş. https://www.fikrikadin.com adlı internet sitesinde işte böyle çok güzel şeyler oluyor. Fikr-i Kadın ismiyle 2015 yılında kurulan site 2018 yılında en üst noktasına ulaşarak en çok ziyaret edilen kadın siteleri sıralamasında bir numaraya yükseldi. Moda dünyası, sağlık ve güzellik konuları, elbise modelleri, örgü modelleri gibi pek çok konuda kadınlara ücretsiz bilgi edinmeyi amaç ediniyor.

Örgü Yelek Modelleri

Örgü yelek, eskiden insanın en temel ihtiyacı olarak başlamış ve zamanla kadınların becerileri sayesinde bir sanata dönüşmüştür. Fikri Kadın’da en güncel örgü yelek modellerini bulabilirsiniz. Birbirinden muhteşem örgü yeleklerini nasıl yapıldığını diğer kadınlardan rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Çünkü burada her bilgi paylaşılır ve her paylaşımla daha çok öğrenirsiniz. Birçok örgü yelek modelleri ile sizi bilgi sahibi yapıyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Kanadada 40 araç birbirine girdi: 1 ölü

Örgü Modelleri

Bu sitede sadece örgü olarak yelek modelleri yok tabi ki. Örnek örgü modelleri arasında, Havlu kenarı modelleri, tığ işi patik modeli, İğne oyası, desen verilmiş lif örnekleri, Şal, Zincirli atkı, Balık sırt kazak gibi ve birçoğuna Fikrikadin adresinden ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.