slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Oto Etiket

Etiket, bir ürünün içerik bilgilerini sağlayan, genel olarak ürünle ilgili bilgi vermek için kullanılır. Firma her ürün için özel etiket üretimi yapmaktadır. Etiket kullanım alanı oldukça fazladır. Firma etiket dışında oto sticker üretimi de yapmaktadır.

Oto Sticker

Araba Sticker çeşitlerini istenilen modelde bulmak mümkündür. Stickerlar da diğer reklam araçları gibi firmanın tanıtımının yapılmasında kullanılır. Böylelikle kişilerin akıllarında daha kalıcı olması sağlanır. Stickerların üzerinde firmanın logosu, iletişim bilgileri ve ürün içerikleri mevcuttur.

Firma, her türlü sticker baskı yapmaktadır. Siz sadece sticker üzerinde olması gereken detayları söylemeniz yeterli olacaktır. Firma sticker baskı yaparken akılda kalıcı renkleri tercih etmektedir. Böylelikle daha geniş kitlelere ulaşılması sağlanır.

Sıradaki Haberi Oku  Güney Korede korona sonrası arabalı sinemaya yoğun ilgi

Sticker Fiyatları

Sticker yapılan alana ve stickerların büyüklüğüne, küçüklüğüne göre fiyatları değişmektedir. Firma piyasada olması gereken fiyat aralığında çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan bir firmadır. Firmanın sticker için kullandığı renkler de herhangi bir solma yada akma yaşanmamaktadır. Kullanılan boyalar kaliteli olup verilen ilanın kişilerin aklında uzun süre aklında kalması sağlanır.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri