Genel

Rent A Car Hizmetleri

Araç kiralama konusunda Bursa rent a car olarak hizmet veren firma; müşteri ihtiyaçlarına yönelik, kaliteli, güvenilir ve kurumsal yapıya sahip bir firmadır. Kiralanan araçların tüm bakımları yapılmış, güvenli, kaskolu ve yenidir. Müşteri odaklı ve hızlı çözüm önerileri ile hizmet veren firmanın temel prensibi teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmetinde sunmaktır. Müşteri odaklı çalışan ekibi ile ihtiyacınıza en uygun aracı ya da araçları hizmetinize sorunsuz olarak teslim ediyor.

Filo Kiralama

Filo kiralama hizmeti; takip ve profesyonellik isteyen bir iştir. Hizmet verdiği günden bu zamana kadar Türkiye genelinde hizmet veren Bursa filo kiralama firması, bulunduğu bölgenin ihtiyacı olan aracı sizlere sunuyor. Filo yönetiminde sizlerin takip edebileceği sistem ile çalışanlarınızın performansını ve iş verimliliğini takip edebileceksiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Sivasta koronaya karşı sosyal mesafeli et kuyruğu

Araç Kiralama

Özel teknolojik cihazlar ile herhangi olumsuz bir durumda, kazada ya da çalıntı halinde, işlerinizi aksatmadan hemen yeni araç gönderiyor ve kullanıcı hatası dışındaki tüm durumları kasko tarafından karşılıyor. Şirket maliyetlerini, sigorta, yılık vergi, bakım, değer kaybı, kaza halinde iş kaybı gibi ciddi harcamaların tasarrufa dönüştüğü araç tedarikinde oldukça faydalı olan filo kiralama ve Bursa filo kiralama ile müşterilerin cebini düşünüyor.