Genel

Sektör Lideri

Toplamda 4 ayrı üretim lokasyonunda, yapıştırıcı alanında faaliyet gösteren Beta Kimya içinde bulunduğu sektörün Türkiye lideri konumunda bulunması yanında bu sektörde en çok ihracat gerçekleştiren firma olarak ön plana çıkıyor. Türkiye’nin dev firmaları arasında yer alan Beta Kimya kurumsal yapısı ile kağıt yapıştırıcı alanında profesyonel anlayışla imal işlerini yapıyor.

Kaliteli Hammadde

Firma, yüksek kaliteye sahip ham maddeler ile ürettiği tutkal ve yapıştırıcılar için Kalite kontrol laboratuvarlarında yaptığı testler sonucu ürünlerini marka garantisi ile piyasaya sunuyor. Beta Kimya uzun yıllardır içinde bulunduğu sektörde Apel ve Mitreapel markalarını da geliştirerek, en kaliteli ürünleri kendi markaları altında iç ve dış piyasada satışa çıkarıyor. Apel kağıt tutkalı gibi ürünleri ile firma, çok çeşitli ürün ile hizmet kalitesini devamlı yükseltiyor.

Sıradaki Haberi Oku  Almanya sınırlarını 5 ülkeye kapattı

Çalışılan Ürünler

Beta Kimya, Mobilya ve Ahşap Sanayi, Yapı gibi yedi değişik ana endüstri alanında yüze yakın ürün çeşidi ile çok geniş ürün yelpazesi sunuyor. Bu yelpaze içerisinde tutkallar, yapıştırıcılar, teknik aerosoller, siyanoakrilat bazlı yapıştırıcılar, silikonlar, mastikler, poliüretan köpükler, hotmeltler ve eva bazlı yapıştırıcıların üretimlerini gerçekleştiren firma, ar – ge çalışmaları ile de dikkat çekiyor.

Artan ürün çeşitliliği sayesinde firma, hem iç hem de dış pazar yönünden çalışmalarını hızlandırarak sürdürüyor. Beta Kimya, İngiltere ve Dubai’de bulunan ofisleri ile dünya çapında kendi ürünlerini tüketici ile buluşturuyor.

Tecrübe ve Yenilikçi Anlayış

Kuruluşu 1987 yılına dek uzanan Beta Kimya, kağıt tutkalı tarzı ürünlerinde edindiği çok geniş tecrübeyi, ar – ge çalışmaları sonucu yakaladığı yenilikçi vizyon ile birleştiriyor. Bu sayede her açıdan mükemmel kaliteye sahip yapıştırıcı ürünlerini kendi markaları altında üretiyor.

Sıradaki Haberi Oku  Eşinden sokak ortasında şiddet gören kadın kocasının evine geri döndü

Ülkenin en büyük şirketleri arasında kendine yer bulan Beta Kimya, sektörüne yön çizmenin yanında, modern üretim tesislerinde gerçekleştirdiği birinci sınıf kalite ürünlerle hizmet kalite çıtasını da sürekli yükseltiyor. Apel kağıt yapıştırıcı gibi kendi markası ürünler ile piyasanın aranan ismi olmayı başaran Beta Kimya, müşteri memnuniyetine odaklanmış, şeffaf, güvenilir çalışma sistemi ile rekabet gücünü de üst seviyeye taşıyor.