1 sene önce
1 sene önce

Sigortalı Eşya Depolama Hizmeti

Taşınacaksınız ancak adresiniz belli değil ya da belirli bir süre için bulunacağınız adrese tüm eşyalarınızı sığdıramıyorsunuz, üzülmeyin! Hiçbir eşyanızı bağışlamak, atmak ya da satmak zorunda değilsiniz. Artık sizlere kısa ve uzun vadede eşya depolama hizmeti veren harika bir firma var. Üçeller Depolama!

Eşya Depolama Nedir?

Eşya depolama, belirli bir süre boyunca bulunacağınız adrese götüremediğiniz veya planladığınız bir noktaya daha sonra götürmek istediğiniz eşyaların depolanma hizmetidir. Bu hizmeti özel kılan en önemli nokta, depolama firmasının sigorta yapıp yapmadığıdır. Yani sadece bir depo işlemine güvenerek eşyalarınızı depolatmak değil, eşyalarınızın güvenliği için sigortalı işlem yaptırmak da oldukça önemli.

Üçeller Depolama Ne Hizmet Veriyor?

Sıradaki Haberi Oku  Fransada koronavirüs ölümleri 372ye çıktı

Depolama hizmeti denince akla gelen en önemli firmalardan biri Üçeller Depolama. İstanbul’da Tuzla eşya depolama dendiğinde adı söylenen ilk firma özelliğini taşıyan Üçeller Depolama, uzun zamandır geniş ve havadar depoları ile depolama hizmeti veriyor. Firma sizler adına eşyalarınız depolamakla kalmadığı gibi eşyalarınızı da ilk andan itibaren sigortalıyor. Eşyalarınız güven içinde teslim alacağınız ana dek sizler için saklanıyorlar.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.