slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Son Dakika: Erdoğandan Adil Öksüz açıklaması: Operasyonla karga tulumba alınıp gelinir mi, görürüz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3-4 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek NATO zirvesi için Londra’yaetmeden önce Esenboğa Havalimaı’nda bir basın toplantısı düzenledi.

Gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldığı bir canlı yayında FETÖ firarisi Adil Öksüz’ün yerini bildiklerinietmişti.

“BELÇİKA’YA ALMANYA’YA KAÇIYOR”

Soylu’nun açıklamaları gündem olurken, Soylu’nun bu açıklamalarının sorulduğu Cumhurbaşkanı Erdoğan, ” Bakanımızın ifadesi aslında bu haddini bilmez kendini bilmez malum kişi bu ülkeden kaçmıştırsürekli olarak gittiği ülkelerin yönetimlerince koruma altına alınmıştır. Belçika’ya Almanya’ya kaçıyor vs… Bunayüzlerce terörist buralarda yaşıyor. Bunların hepsini istedik, adreslerini vererekbu teröristleri yönetimler bize teslim etmediler. Edenler var, onları açıklıyoruz. İçişleri Bakanlığımız yapılacak operasyonla karga tulumba alır gelir mi o farklı konu, görürüz. Onu zamanla göreceğiz.” açıklamasında bulundu.

Sıradaki Haberi Oku  Uyuduğu sırada kocasının boğazını keserek öldürdü

NE OLMUŞTU?

Evvelsi gün Bir TV kanalının canlı yayınına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Adil Öksüz’ün nerede olduğunu biliyor musunuz? Almanya’da deniliyor bunu teyitmisiniz?” sorusuna şu yanıt vermişti:

“Adil Öksüz’ün nerede olduğunu biliyoruz. Ama bizde kalsın. Nasıl PKK’ya, DHKP-C’ye biz izleme yapıyorsak aynısını FETÖ’ye de yapıyoruz. Ankesör ve büfe soruşturmalarında yüzde 40 etkin pişmanlık oldu.”

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri