slot siteleri bahis siteleri hacklink
1 sene önce
1 sene önce

SONGÜL BAYRAM

Songül Bayramlı, 13 Haziran 1975 tarihinde Muğla’da dünyaya geldi. İlk ve ortaokul eğitimini memleketinde aldıktan sonra lise tercihini İzmir’den yana yaptı. İzmir’de tamamladığı lise eğitiminden sonra üniversite eğitimine İstanbul’da devam etme kararı aldı ve tercihi Mimarlık Fakültesinden yana oldu.

Çocukluk yıllarından itibaren çevre faktörünün de etkisiyle yüzmeye karşı fazladan bir ilgisinin olması ona üniversite hayatında, okulunun profesyonel yüzücüler kulübünde bir kapı açtı. Akademik başarısı ile yüzme hobisini aynı anda ilerleten Songül Bayram, bu iki tutkusundan hiçbir zaman vazgeçmedi.

Liseye başladığı ilk yıllarda çizim yapmaya ilgisi vardı ve bu alanda ilerleme arzusu hep aklındaydı.

Çizim yeteneği ve bu işi tutkuyla yapıyor olması onu çevresindeki öğrencilerden ve iş hayatındaki rakiplerinden her zaman bir adım ileri taşımıştır. Bu sayede İstanbul gibi imkanları fazlasıyla geniş olan bir şehirde, mesleğini yürütmekte zorlanmamış aksine alanında sivrilmeye devam etmiştir. Meslek hayatında geçirdiği yirmi sene bu yeteneği köreltmemiş aksine geliştirmesine fayda sağlamıştır.

Sıradaki Haberi Oku  Vartabi Online Alışveriş Sitesi

Çocukluk yaşlarından itibaren hayvanlarla arasında ayrı bir bağ olduğuna inanan Songül Bayram kimdir diye sorduğunuzda en göze çarpan özelliği fırsat buldukça barınaktaki hayvanlarla ilgilenmekten ya da sokaktaki hayvanlar için çabalamaktan büyük keyif almasıdır.

İş yerinde geçirdiği yirmi senenin ardından, freelancer çalışarak son yıllarda daha verimli olacağına inanan mimarımız, kendi kendini emekliye ayırmaktan ziyade evden yürüttüğü çalışmalarla hala birçok firmayla ortaklık sürdürmeye devam etmekte ve bireysel olarak kendisine başvuran müşterilerle de bütün özverisiyle ilgilenmektedir.

Hobileri, şefkatle ilgilendiği evcil hayvanları, ailesi ve işi arasında yirmi senedir sağlıklı bir döngü sürdürmeye çalışan Songül Bayramlı, bir mimar olarak hem İstanbul’a hem de birçok şehirden müşterileri ile çalışma hayatını devam ettirmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Eklem Ağrılarından Kök Hücre Tedavisi İle Kurtulma

songül bayram kimdir,  songül bayram haberleri,  songül bayram kim,  songül bayram işleri

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.