slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Süleyman Soylunun Adil Öksüz açıklamasına CHPden ilk tepki: Sizde bir yerlerde kalıyordur

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı bir televizyon programında FETÖ firarisi Adil Öksüz için, “Nerede olduğunu biliyoruz” açıklamasını yaptı. Bakan Soylu’nun açıklamasına CHP’den ilk tepki Ankara Milletvekili Haluk Koç‘tan geldi.

Haluk Koç, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Süleyman Soylu bey; FETÖ firarisi Adil Öksüz’ün nerede olduğunu biliyoruz. Ama bizde kalsın” demiş. Bizde kalacak hali yok ya,ki bileceksiniz,biliyorsunuzdur, sizde bir yerlerde kalıyordur. İyi koruyor musunuz bari?” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı bir televizyon programında FETÖ’nün firari sözde TSK imamı Adil Öksüz’le ilgili, “Nerede olduğunu biliyoruz. Ama bizde kalsın. Nasıl PKK’ya, DHKP-C’ye biz izleme yapıyorsak aynısını FETÖ’ye de yapıyoruz. Ankesör ve büfe soruşturmalarında yüzde 40 etkin pişmanlık oldu” şeklinde konuşmuştu.

Sıradaki Haberi Oku  Yaşam koçunun 8 yaşındaki otizmli çocuğu darp ettiği davada karar çıkmadı

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri