Genel

Tüm Chiller İşlemleriniz Garantili

Soğutma ve ısıtma yani iklimlendirmede kullanılan chiller marka sistemlerin kullanımı oldukça yaygındır. Özellikle de büyük ve kalabalık yerlerde kullanılıyor olması bakım, onarım ve tadilat konusunda daha dikkatli olunmasını zorunlu bir hale getirir. Tüm chiller marka sistemlerinin işlemlerini garantili bir şekilde yapıyorlar. Kesintisiz işlem mantığına göre çalışan chiller servisi olmaya uygun hareket ediyorlar.

Bakım Nasıl Yapılır?

Talep ettiğiniz chiller periyodik bakım işlemlerinin yapılması için iletişime geçmenizi istiyorlar. Dış ve iç ünite başta olmak üzere hareketli parçaların kontrolü ve aksamların birbirleriyle olan bağlantılarına da bakılıyor. Sözleşmeli bir şekilde yapılıyor olması da işlerinde ne kadar profesyonel olduklarını anlatıyor.

Hangi İşlemler Yapılır?

Gerekli durumlarda chiller tamir işlemlerinde de yardımcı oluyorlar. Uzman kadrosu ve yeterli donanımı olan bir servis olmalarından dolayı kısa süre içinde tanımlanan sorunların yine aynı hızla çözülmesini sağlıyorlar. Yeterli personel sayısı hemen adrese ulaşılmasına olanak tanıyor. Referansları inceleyerek bile tecrübe konusunda yeterli donanıma sahip bir servis olduklarını hemen anlayabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Cumhurbaşkanı Erdoğandan Macrona Libya tepkisi: Sen niye bunun üzerinde bu kadar duruyorsun?