Genel

Ücretsiz Apk İndirmenin Tek Adresi: İzomania

Android’li cihazı olanların en çok kullandığı terimlerden biri, apk’dir. Hatta ücretsiz akp indirmek için uzun çabalar verilir ve güvenilir site aranılır. İşte bu site, İzomania’dır. “Apk indir” başlığı ile kolaylıkla indirme işlemi yapılabilir.

Apk Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltmasıdır. Yüklemede ve dağıtmada kullanılır. Yükleme yapmak için gerekli tüm dosyalar, Apk sayesinde cihazda bulunur. Sideloading ile de yükleme yapılabilmektedir.

Sideloading ise Apk’li dosyayı cihaza kopyalamaktır. EXE dosyalarında genellikle sideloading tercih edilir.

Apk Dosya Yükleme Seçenekleri Nelerdir?

Apk dosya iki yolla yüklenebilmektedir. İlk olarak Google Play uygulamasıdır. Google Play yoluyla yüklenen her uygulamada Apk dosyası otomatik olarak yüklenir.

Bunun dışında sideloading tercih edilebilir. Ancak bu yüklemede dikkatli olunmalıdır. Çünkü rastgele seçilen bir masaüstü dosyası uygulamaya zarar verebilir. Bunun için indirilen site güvenli olmalıdır.

Sıradaki Haberi Oku  Yetkisiz çakar kullanımını yasaklayan düzenleme kapsamında 928 araç sürücüsüne cezai işlem uygulandı

İzomania, ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Yükleme sırasında uygulamaya zarar vermemektedir. Bu yüzdende de Apk indirme konusunda güvenilir bir sitedir. Daha fazla bilgi için siteyi ziyaret edebilirsiniz.