slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Yalova Üniversitesi Rektörünün fevri çıkışı sosyal medyada tepki çekti! Suat Cebeci istifa

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Suat Cebeci, Kulüpler Birliği Toplantısı’nda polemik yaşadığı aynı üniversitede görevli öğretim üyesi Doç. Dr. Ebubekir Sifil‘e “Haddini bil,lütfen dışarı çık” dedi. Kayda alınıp, sosyal medyada paylaşılan görüntüler tepki topladı. Bunun üzerine açıklama yapan Sifil, “Kimi paylaşımlarda hakaret içeren ifadelerin yer almasının tasvip ettiğim birolmadığının özellikle bilinmesini isterim” dedi.

Yalova’da, Yalova Üniversitesi’nde Rektör Prof.Dr. Suat Cebeci’nin de katılımıyla Kulüpler Birliği Toplantısı yapıldı. Toplantıda danışman eğitmenlerden biri olan Yalova Üniversitesi İslamî İlimler Fakültesi’nde görevli Doç.Dr. Ebubekir Sifil, okulun kulüplere yardım etmediğini ileri sürdü. Bunun üzerine tepki gösteren Rektör Cebeci, Sifil’i hadsizlikle suçladı. Sifil’in, “Benim insanlarla nasıl ilişki kuracağıma siz karar veremezsiniz” diye karşılık vermesinin ardındanCebeci, “Ohaddini bil,lütfen dışarı çık” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  TSK M4 kara yolunda devriye gerçekleştirdi

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Suat Cebeci

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

Doç.Dr. Sifil salondan ayrılırken, yaşanan busosyal medyada gündem oluşturdu. Doç.Dr. Sifil’e destek mesajları yağarken, Rektör Prof. Dr. Cebeci ise istifayaedildi. Birçok Twitter kullanıcısı #SuatCebeciistifa etiketinde tweetler attı.

Doç.Dr. Ebubekir Sifil

SİFİL: TEPKİLERİN GELDİĞİ NOKTA ENDİŞE VERİCİDİR

Doç. Dr. Ebubekir Sifil, konuyla ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı. Sifil açıklamasında, şu ifadelere yer verdi:

“Dün bir toplantıda Rektör Prof. Dr. Suat Cebeci hocayla aramızda geçen tatsız diyalog salondaki bir katılımcı tarafından görüntülü kayda alınıp Twitter’da paylaşılmış. Bunun üzerine #suatcebeciistifa etiketi ile paylaşımlar yapılmaya başlamış. Tamamen bilgim ve iradem dışında oluşan ve giderek artan tepkilerin şugeldiği nokta endişe vericidir. Özelliklepaylaşımlarda hakaret içeren ifadelerin yer almasının tasvip ettiğim birolmadığının özellikle bilinmesini isterim. Ne yaşanmış olursa olsun bu paylaşımların muhatabı, mensubu bulunduğum üniversitenin rektörüdür ve kendisine yönelik bu tarz ifadelerin kullanıldığını görmek hem kendisi adına hem de üniversitemiz vedünyası adına üzüntü vericidir. Destek paylaşımlarının dahagerginliğeolmadan bu noktada bırakılmasıricamdır. Biryuvasında asla yaşanmaması gereken olayın yol açtığı bu sonuç, yönetici konumunda bulunanlarındavranmasının ne kadar önemli olduğunu açıkça göstermektedir.”

Sıradaki Haberi Oku  İşçilik Alacakları, Belirsiz Alacak Davası

Haber Videosu: Yalova Üniversitesi Rektörü’nün fevri çıkışı sosyal medyada tepki çekti! “Suat Cebeci istifa”

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri