3 hafta önce
3 hafta önce

Yapı Sektörünün Güvenilir Markası Erkur Yapı

Yapı sektörünün güvenilir markası konumunda olan Erkur Yapı 2013 yılından beri sektör için yenilikçi bir anlayışla hizmet veriyor. Müşteri memnuniyeti anlayışını kuruluş zamanından beri sürdürmeye devam eden firma ulaştığı 25 bin mutlu aile sayısını artırma amacıyla işleyişine devam ediyor.

Yalıtım Ve İzolasyonda Kaliteli Malzeme Tercih Ediyorlar

Yapı sektöründe 8 yıllık deneyimi bulunan ve kısa süre içerisinde sektörün lideri olmaya aday olan firma sunduğu kaliteli hizmetlerle yükselmeye devam ediyor. İstanbul dış cephe mantolama, yalıtım, izolasyon ve çatı onarımı gibi alanlarda hizmet veren firma hizmetlerinin tamamında kaliteli malzeme tercih ediyor. Bu sayede de müşterilerinin aldıkları hizmetten memnun kalmasını ve böylece müşteri portföyünü artırmayı amaçlıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Aksarayda aracın tarlaya uçması sonucu 4 kişi yaralandı

İnsan Sağlığına Önem Vererek Çalışıyorlar

İnsan sağlığı ve çevre sağlığı firmanın en önemli prensipleri arasında yer alıyor. Bu nedenle de gerçekleştirdikleri mantolama, ısı yalıtım ve izolasyon işlemlerini titiz bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Çalışmalarına çevre ve insanlar için gerekli önlemleri alarak başlıyorlar ve sorunsuz bir şekilde yenileme ve yapım işlemini gerçekleştiriyorlar.

Ücretsiz Danışmanlık Ve Keşif Hizmetleri Veriyorlar

 İstanbul dekorasyon ihtiyacına cevap vermek için uzman ekipleriyle çalışan firma mantolama, yalıtım ve izolasyon gibi hizmetleri için ücretsiz danışmanlık ve keşif hizmeti veriyor. Bu sayede firmanın elemanları yenileme, onarım veya tadilat yapılacak alanlara gelerek gerekli incelemeyi yapıyorlar. Bu inceleme sonrasında binanın ihtiyacını ve hizmet için gerekli gideri belirleyerek müşterilerinin onayıyla işlemleri yapmaya başlıyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Yangında mahsur kalan yabancı uyruklu bir kişi pencereden kaçarak kurtuldu
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.