slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Yeni evli çiftin evi lağım suları altında kaldı

Adıyaman‘da, birkaç gündür devam eden yağmur yağışı dolayısıyla henüz 4 aylık evli olan çiftin evini lağım suları bastı. Adıyaman’da, yağmur yağışından dolayı gölete dönen yollarda sürücüleranlar yaşadı.

HAYATLARININ ŞOKUNU YAŞADILAR

Birkaç gündür başlayan yağışlamerkez Sümerevler Mahallesinde ikamet eden ve 4 ay önce evlenen Mehmet Ali Temir’in kaldığı evi lağım suları bastı. Misafirlikten evlerine dönen yeni evli çift, evlerinin lağım suları altında kaldığını görünce adeta hayatlarının şokunu yaşadı.

YÜZEN EŞYALARI TEK TEK KALDIRILDI

Yeni aldıkları bütüneşyalarının sular altında kaldığını gören Temir çifti komşularından yardım istedi. Komşularının yardımlarıyla çiftin sular üstünde yüzen eşyalarıtek kaldırıldı. Komşularının yardımlarıyla eşyalarını sular üzerinden toplayan çift, komşularıylaevi basan lağım suyunu tahliye etmeye çalıştı.

Sıradaki Haberi Oku  Benzine 7 kuruş zam yapılıyor

“ŞUAN OLDUKÇA ZOR DURUMDAYIM”

Yeni aldıkları bütün eşyaların tamamen kullanılamaz hale geldiğini belirten Mehmet Ali Temir, “Zaten her şey bitmiş. 3-4 Aydır evliyim, evimde kira. Her hangi bir gelirimde yok her şey bitmiş. Lağımdan geldi ve herlağım. Ben yetkililerden yardım istiyorum. Şuan oldukçadurumdayım” dedi.

“EŞYALARI KULLANILAMAZ HALE GELDİ”

Temir çiftine yardıma gelen komşulardan Mustafa Akdağ ise, “Lağım suyu bastı. Eşyaları kullanılamaz hale geldi. Maddi durumu iyi olmadığı için komşularımıza yetkililerden yardım istiyoruz” diye konuştu.

Yağmur sularından dolayı aynı zamanda Adıyaman Karali Köprüsü üzerinde meydana gelen gölletlenmelerden dolayı sürücüleranlar yaşadı. Köprü üzerindegöletlerinden dolayı bazı araçlar ise yol ortasında mahsur kaldı. Mahsur kalan araç sürücülerinin yardımlarına yoldan geçen diğer araç sürücüleri yetişti. –

Sıradaki Haberi Oku  İranda fuar alanları ile spor salonları hastane oluyor

Kaynak: İHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri