1 sene önce
1 sene önce

Yeni Sistem Malzeme Analiz ve Kalite Kontrol Cihazlarıyla

Günümüzde sistemler çok kıymetli bir yer sahibi. Günlük yaşantımızda sistemlerin kontrolü ve dizaynı konusunda desteğe ihtiyaç duyabiliyoruz. Özellikle sistemsel düzene sahip firmaların edinmek isteyeceği birçok teçhizatı elinde bulunduran mak-ndt.com sizlere hizmet vermek için işe koyuldu bile.

Firmanın Size Sunduğu Bir Takım Araçlar

Ultrasonik hata dedektörü; öncelikle çeşitli kaynak türlerinde ve içeriğinde yapısal metallerin var olduğu uygulamalarda, çeşitli üretim süreçlerinde çoğunlukla kullanılan güvenilir bir yöntemdir.

Ses dalgalarının farklı ortamlardan geçerken oluşturduğu farklı titreşim dalgalarının, ortama bağlı olarak yol alış hızı farklılık gösterir. Bu titreşim dalgaları ortam sınırına çarparsa geri gönderilirler. Ultrasonik hata dedektörü bu prensip üzerinden çalışır.

Klimatik Kabin; Aynı zamanda İklimlendirme test kabini olarak da adlandırılan bu cihaz nem, sıcaklık, gece ve gündüz salınan ışık düzeylerini kontrol altına alarak istenilen iklime ait parametreleri suni olarak sağlamak için kullanılmaktadır. Raf ömrü, kararlılık ve suni olarak yaşlandırma testleri klimatik kabin ile uygulanabilir.

Sıradaki Haberi Oku  Uşakta bir demir doğrama ustası, tinerle sobayı tutuşturmak isterken kendisini yaktı

Kaynak kontrol cihazı; bu cihazda kullanım kolaylığı ve arzu edilen performansı gösterme yetisi sayesinde firmanın gözdelerinden.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.