Genel

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Müşteri potansiyeli oldukça fazla olan Ziraat Bankası, müşterilerine hızlı ve kolay iletişim hizmetleri sunmaya çalışan bir bankadır. Bu nedenle Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numaraları ve çalışma saatleri devamlı araştırılan konulardır. Yazımızda Ziraat Bankası’nın çağrı merkezi numaralarını sizlerle paylaşırken, çağrı merkezinin çalışma saatlerine de yer vereceğiz.

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Numaraları

Bazı bankaların veya bazı kuruluşların çağrı merkezi numaraları, internette devamlı araştırılan konulardır. Özellikle Evkur müşteri hizmetleri veya Ziraat Bankası’nın çağrı merkezi numaraları araştırılan konuların başında yer almaktadır. Ziraat Bankası’na ulaşabileceğiniz iki farklı iletişim numarası bulunuyor. Her iki numarayı da sabit hatlardan veya mobil hatlardan arayarak Ziraat Bankası’nın çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Bunlar 444 00 00 ve 0850 200 00 00’dır.

Sıradaki Haberi Oku  YÖK Başkanı: Bahar döneminde eğitim uzaktan devam edecek

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası’nın çağrı merkezinin çalışma saatleri, N11 müşteri hizmetleri çalışma saatleriyle benzerlik göstermektedir. Buna göre bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek veya müşteri temsilcilerine bağlanmak için daha önceden belirttiğimiz numaraları 7/24 olarak arayabilirsiniz.