slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Güzellik Salonu Programı

Güzellik Salonu Programı

Atılım yazılım şirketi olarak firmalara özel programlar üreterek onların işlerini kolay bir şekilde halletmelerini sağlıyorlar. Bu çalışmalar doğrultusunda ürettikleri en önemli yazılım programı ixirlife isimli programdır. Bu program deneyimli yazılım ve tasarım elemanları tarafından güzellik salonu işleten kişiler için geliştirilmiş bir programdır.

Müşteri Takibi Hizmeti

İxirlife takip programı ile güzellik salonunda hizmet alan tüm müşterilerinin kayıtlarına iş yeri sahipleri kolay bir şekilde ulaşarak takip edebiliyorlar. Müşterilerin isimleri, adresleri, randevu tarihleri ve iletişim numaralarını program bünyesinde tutuluyor ve gerekli olduğunda müşterilere kolay ulaşım sağlanabiliyor.

Ayrıca güzellik salonu sahipleri gerekli gördükleri durumlarda müşterilerle iletişime geçebiliyorlar. Yaklaşan randevu tarihlerini müşterilerine iletebiliyorlar. Ayrıca güzellik salonu program sayesinde çalışanların iş yeri performansları not edilerek değerlendirilebiliyor. Ayrıca yaptıkları işler sayı bazında programa kaydedilebiliyor. Bu sayede salon sahipleri çalışanlarının performansına göre işlem yapabiliyorlar. Bu program sayesinde güzellik merkezi ile anlaşmalı olan kurumlarla kolay iletişim sağlayabiliyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Hochwertige Produkte

Birden çok merkezde hizmet veren güzellik salonuna sahip olan kişiler tüm merkezlerini ixirlife programı sayesinde kontrol altında tutabiliyorlar. Programda güzellik salonuna ait tüm bilgiler bulut sistemine kayıt edildiği için verilerin yedekleri de bulunduruluyor ve herhangi bir sorun olduğunda yedek bilgiler kullanılabiliyor. Ayrıca iş yeri sahipleri istedikleri her yerden online olarak güzellik salonu programını sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorlar.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri