slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Kulis Perdesi

Kulis Perdesi

Sahne ve sinema perdeleri için profesyonel çözümün adresi olan, www.sahneperdesistemleri.net çok sayıda kurum için hizmet sağlıyor. Kurulduğu, 2014 yılından bu yana düzenli olarak büyüyen firma, farklı alanlarda perde ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Sahneye derinli katmak amacıyla yararlanılan fon perdesi firmanın sunduğu hizmetlerdendir. Genellikle siyah olarak tercih edilen fon perdeleri, manuel ya da motorlu olabiliyor. Firma, bunun yanı sıra başka ürünleri de tedarik ediyor.

Perde Çeşitleri

Firma, büyük ve kurumsal imajı güçlü kurumlara hizmet sunuyor. Bu sayede, firma, hem tecrübe hem de çok olumlu referanslar kazanmıştır.

Tiyatro sahnesinde, oyuncunun kolaylıkla sahneye dahil olmasına imkan verecek, 360 derece dönebilen perdeler kullanılır. Bunlara kulis perdesi denilir. Firma, bu konuda da çözüm üretiyor.

  • Manuel Sahne Perdesi
  • Uzaktan Kumandalı Sahne Perdesi
  • Yangın Perdesi
  • Kumanda ve Otomasyon Sistemi
  • Yukarı Toplanır Sahne Perdesi
Sıradaki Haberi Oku  İçerik Dünyası

Bunlara ek olarak, ofis ya da okullarda görüntünün kaliteli bir şekilde yansımasına olanak veren sinema & projeksiyon perdesi firmanın bir diğer hizmetidir.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri