1 sene önce
1 sene önce

İpek Kirpik

İpek Kirpik

Kadınların kurtarıcısı haline gelmiş olan ipek kirpik uygulaması, kirpikleri çok az bile olan herkese uygulanabilir. Takılacak ipek kirpik için azıcık bir destek olsun yeterlidir. İpek kirpik sayesinde her gün rimel sürmekten kurtulursunuz.

Fabulash firması ipek kirpik uygulaması konusunda yeterli donanıma sahip bir firmadır. Sadece ipek kirpik değil, microblading kaş tasarımı uygulamalarına da imza atıyorlar. Bu uygulama kozmetik bir dövme gibi görünse de bildiğimiz dövmelere benzemiyor. Uygulamada kullanılan tekniğin ömrü en fazla 2 yıldır. Şeker hastalarına önermiyorlar.

Fabulash Firmasında Başka Uygulamalar Var mı?

Kalıcı makyaj, epilasyon ve protez tırnak da yaptıkları işlemler arasında yer alıyor. Protez Tırnak işlemi, bir jel ve akrilik benzeri bir sistem kullanarak hali hazırdaki tırnağı güçlendirmek ve onun uzamasına yardımcı olması için yapılan bir uygulamadır. Tırnak yeme alışkanlığı olan kadınlarda tedavi amaçlı kullanılacağı gibi ev işi yaparken sürekli tırnakları zarar görenlere de uygulanır. Ayrıca temiz, bakımlı ve etkileyici görünmeyi kendine görev edinmiş kadınlar da bu uygulamadan yararlanırlar.

Sıradaki Haberi Oku  Kadın Giyim Ürünleri Miss Murem’de
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.