Genel, Moda

Kadın Giyim Ürünleri Miss Murem’de

İstanbul’da 4 mağazası ile hizmet veren Miss Murem firması isimleriyle açmış oldukları web sayfasında kadın giyim ürünleri satıyorlar. Kadın giyim ürünlerinden satın almak isteyenler için 100 tl üzerinde ücretsiz kargoyla ürün teslimi yapıyorlar. Ayrıca ürünleri için alımdan sonraki 15 gün boyunca iade kabul ediyorlar. Satışa sunulan ürünler üst giyim, alt giyim, dış giyim ve iç giyim ürünleri oluyor.

Üst Giyim Ürünleri Şıklığın Adresi

Miss murem online alışveriş sitesi olarak kadın müşterilerine hitap ediyor. Sitede kadınlar için üst giyim ürünlerinin satışını uygun fiyatlarla yapıyorlar. Satışa sundukları ürünler farklı giyim tarzlarına hitap eden şık ürünlerden oluşuyor. Satışa sunulan kadın üst giyim ürünleri arasında bluz, elbise, pijama üst, mont, kazak, tunik, gömlek ve tulum bulunuyor. Ürün siparişlerinde kadınlara ürünlere göre farklı renk seçimi şansı da veriyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  İçişleri Bakanı Soylu, Beraat eden kişi görevine neden dönemiyor? sorusunu yanıtladı: Elbette ki güvenmeyeceğim

İç Giyim Ürünlerinde Kalitelerinden Söz Ettiriyorlar

Tüm ürünlerinin kaliteli olmasına özen gösteren miss murem kadınların iç giyim ürünlerinde de kalitesinden ödün vermiyor. Birbirinden kaliteli iç giyim ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunuyorlar. İç giyim ürünleri dahil tüm ürünlerinde kredi kartına taksit imkanı tanıyorlar.