1 sene önce
1 sene önce

Yüzünüzdeki İfadeyi Güçlendirin

Yüzünüzdeki İfadeyi Güçlendirin

Kaşlar, yüzün en önemli yerlerinden birisidir. Mimiklerde oldukça büyük etki sağlayan kaşların, yüzün doğru kısmında konumlandırılması, kişinin yüzüne uygun hatlarda tekrardan yapılması, insanların yüzlerindeki ifadeleri güçlendirmektedir. Kaşlarınız oldukça seyrelmiş ve dökülmüşse, microblading kaş tasarımı yaptırarak, yepyeni kaşlara sahip olabilirsiniz.

Fabulash ile Harika Kirpiklere Sahip Olun

Fabulash firması, hizmet verdikleri işletmelerinde kaş tasarımı ve kişisel bakımlar konusunda müşterilerine yardımcı olmaktadır. Özellikle göz çevresine dikkatleri çekmek, bakışlarını ve ifadelerini güçlendirmek isteyen kadınlar işletmenin, ipek kirpik hizmetini de tercih etmektedir. Son derece kalıcı olan ipek kirpik uygulamasında düzenli aralıklarla yenilik yapılması da gerekmektedir.

Kırılan Tırnakların Yerin Dayanıklı Tırnaklar

Tırnak yapınız gereği sürekli kırılan ve uzamayan tırnaklara sahip olabilirsiniz. Bu kısa ve biçimsiz tırnaklarla yaşamak zorunda değilsiniz. Yeni moda trendlerinden olan protez tırnak Fabulash işletmesi tarafından kaliteli ve kalıcı şekillerde yapılmaktadır. Beğendiğiniz kesim ve renkleri, bakım uzmanlarına göstererek, kendi dilediğiniz tırnaklarınıza sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz zaman eski protez tırnaklarınızın yerini yenileriyle de değiştirebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Bitkisel ve Sağlıklı Kilo Kontrolü
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.