Spor

Ali Şen: Ali Koçtan bu sene takımı şampiyon yapmasını bekliyoruz

Fenerbahçe’nin eski başkanlarından Ali Şen, Sarıyer Kulübü eskikaptanı Eyüp Odabaşı’nı anma yemeğinde Demirören Haber Ajansı’na özel açıklamalarda bulundu.

Bu yıl Fenerbahçe’de herkesin şampiyonluğu beklediğini vurgulayan Şen, “Şampiyonluk beklentisi her yıldan dahaçünkü bu 7’nci yıl, 6 yıl şampiyon olamadık. Fenerbahçe’de tribünde olan, evinde oturan mutlakamutlaka ‘pardon’ demeden bu yıl şampiyonluğu bekliyor. Galatasaray geçenduble yaptı. Buligi 5’inci de bitirse ‘eh olabilir’ diyebiliriz çünkü geçenbaşarıları var. Bizim artık ‘ee’ demeye, başkanın da yönetimin de antrenörün de pek hakkı yok” diye konuştu.

“ERSUN YANAL’I SEVERİM”

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal hakkında da görüşlerini paylaşan Ali Şen, “Fenerbahçe’de iyi bir kadro ve oyuncular var. Bu oyuncuları iyi bir takım haline getirecek olan da antrenör. Ersun Yanal’ı severim. Kendisini ilk başladığı Manisa’dan bu yana takip ederimbu takımdan, bu futbolculardan iyi bir kadro kurması lazım. Kurmasını bekliyoruz. Bunun pardonu yok” ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haberi Oku  Fenerbahçede Victor Moses ilk yarıyı kapattı

“ALİ KOÇ’UN ZEKASINI YAKINDAN TANIYAN BİRİ OLARAK…”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un en büyük destekçilerinden biri olduğunu sözlerine ekleyen Ali Şen, “Ali Koç’u çok iyi değerlendiriyoruz. En büyük destekçilerinden biri benim. Ali Koç’un gelmesi maliolarak iyi oldu. Ancak ve ancaksöylüyorum, geçençok kötü. Buise ‘çok’u biraz kaldırdıkyine de takım kötü. Ali Koç’un zekasını yakından tanıyan biri olarak butakımın şampiyon olmasını, takımı şampiyon yapmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu.