slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Beşiktaşın toplam borcu açıklandı!

Beşiktaş‘ta 2019 yılı 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı Vodafone Park‘ta başladı.

Beşiktaş kulübünün divan kurulunda sunulan Denetim Kurulu raporunda, Beşiktaş’ınborcunun 2 milyar 759 milyon 185 bin 877 TL olduğu açıklandı.

BORCUN BÜYÜK KISMI FUTBOL A.Ş’DE

Siyah-beyazlı kulüpte dernek ve derneğe bağlı şirketlerin borcu 598 milyon 972 bin 426 TL olurken, Futbol A.Ş.’nin borcunun ise 2 milyar 160 milyon 213 bin 451 TL olduğu belirtildi.

121 MİLYON TL ÖDEME YAPILDI

Beşiktaş Genel Sekreteri Mesut Urgancılar, Divan Kurulu toplantısında kulübündurumu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Göreve geldiklerinden beri 121 milyon TL ödeme yaptıklarını belirten Urgancılar, “Bazı sürprizler vardır. Bunlardan bir tanesi geçmiş dönemlerde yapılan vergi yapılandırması ve 740 milyon TL’nin mayısa kadar ödenmesi gerekliliğiydi. 40 günde yapmış olduğumuz ödeme tutarı 121 milyon TL. Çalışanlarımızın bir kısmı 3, bir kısmı 4 aylık maaş alamamıştı. Çalışanlarımıza 3 aylık ödeme yaptık. Bankalar Birliği’ne aylık 20 milyon TLödememiz var. Vergi taksiti de ayda 5 milyon TL. Her ay 35 milyon TL eksi veriyoruz. Bankalarla kulüp olarak artık ortağız, bu anlaşmanın sürdürülebilirliği bu ahval ve şerait içinde çok zor” şeklinde konuştu.

Sıradaki Haberi Oku  Galatasaray, Tuzlaspora 2-0 yenildi

Haber Videosu: Beşiktaş’ınborcu açıklandı!

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri