slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Bülent Uygunun önümüzdeki sezon hedefi Şampiyonlar Ligi

Türkiye Spor Yazarları Derneği Kayseri Şube Başkanı Oktay Ensari, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Veli Altınkaya ve basın mensuplarından oluşan heyet, Bülent Uygun‘u kulüp tesislerinde ziyaret etti. Burada konuşan Uygun, gazetecilerin kendi şehrinin takımına sahip çıkması nedeniyleolduğunu söyledi. Kayserispor‘u basının da desteğiyle ayağa kaldıracaklarını belirten Uygun, “Burada birbirinden değerli duayen isimlerin olması ve bizleri ziyaretinizden dolayı çok mutluyum. Bizler başarı için elimizden geleni yapıyoruz. Siz, bütün Kayseri’nin dertlerini ve sorunlarını dile getiren, kalemi satın alınamayan özel insanlarsınız.” ifadelerini kullandı.

“GÜZEL BİR KADRO OLUŞTURACAĞIZ”

Takımın durumunun iç açıcı almadığını, bunun da belli sebepleri bulunduğunu vurgulayan Uygun, şunları kaydetti: “Kayserispor için el birliği ile güzel şeyler yapmamız gerekiyor. Berna (Gözbaşı) Hanım’la yeni bir yola çıkıyoruz. Sportif direktörümüz Bülent (Bölükbaşı) Bey de önümüzdeki süreçte güzel görevlerde bulunacaktır. Beraber transferlerimizi gerçekleştireceğiz. Güzel bir kadro oluşturacağız. Devre arası, bu şerefli ve onurlu formayıedecek futbolcu kardeşlerimizi buraya getireceğiz. Kayserispor’u bulunduğu yerden çıkartarak, bu sezonda olsa bir tarih yazmış olacağız. Sonraki yıllarda da Şampiyonlar Ligi’nde ya da Avrupa Ligi’nde oynayan bir Kayserispor’u ortaya çıkartmak istiyoruz. Hedefimiz budur. Bu geçiş sürecinde bizleri biraz motive ederseniz iyi olacak. Başta sizlerin yazıları ve taraftarımızın desteği ile Kayserispor’umuzu kümede tutmuş olacağız.”

Sıradaki Haberi Oku  Kütahya'da 750 'Kick Boks'çu 'Zafer' için yarıştı

Kaynak: Hürriyet

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri