slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Ergin Ataman, davet üzerine gittiği Bebek Otelde içeri alınmadı

Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Bozkurter’in daveti üzerine Bebek Otel‘e giden Anadolu Efes‘in başarılı koçu Ergin Ataman, güvenlik görevlileri tarafından içeri alınmadı. Ataman’ın içeri alınmaması talimatının, otel yönetiminden geldiği açıklandı.

HUKUKİ YOLLARA BAŞVURACAĞIZ

Ataman’ı oteleeden Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Bozkurtersonrası açıklamada bulundu. Bozkurter, yaşanan bu olaydan ötürü çok şaşkın olduğunu dile getirirken, şu ifadeleri kullandı:

“Ergin Ataman benim davetim üzerine Bebek Otel’e geldi. İçeride beklerken koçun otele alınmadığını öğrendim. Nedenini sorduğumda bunun yönetim kurulu kararı olduğunu söylediler. Böyle bir şey olur mu? Ergin Ataman, Türkiye’nin gururudur. Avrupa’nın en önemli takımlarından birisinin antrenörünü bu şekilde İstanbul’un en güzel yerlerinden birinde bulunan otele almamak olmaz. Hukuki olarak gereken müracaatı yapacağız.”

Sıradaki Haberi Oku  Kültür ve Turizm Bakanlığı Türkiyenin tanıtımı için Real Madride sponsor olacak

Bu arada Bebek Otel yetkililerinden ise bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: DHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri