slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolliden transfer açıklaması

Fenerbahçe‘nin fransız sportif direktörü Damien Comolli, FB TV‘de çok önemli açıklamalarda bulundu. Takımdaki sakatlıklara değinen Comolli, Fenerbahçe’nin transfer rotası hakkında da bilgi verdi.

Comolli’nin açıklamaları şu şekilde;

“RAMİ İDDİALARI TAMAMEN DEDİKODU”

“Adil Rami hakkındazamanlarda bir şeyler okudum. Kontratında bir madde varmış ve bu maddeyi kullanıp sözleşmesini feshedebilirmiş. Bu haber tamamen dedikodu. Gerçeklik payı yok. Rami çok çalışıyor, Sadık gibi. Serdar ve Zanka’dan daha az süre alsalar da çok çalışıyorlar. İkisi de çalışmalarını en iyi şekilde sürdürüyor.”

“MAX KRUSE SAKATLIKTAN DÖNDÜ”

“Aslında iyi haberlerimizdiyebilirim. Max Kruse takımla çalışmalaradöndü. Kendisi çoksakatlanan bir oyuncu değil. Bu yüzden kendini sorguladı, nasıl daha hızlıdönebilirim diye. Zorlayıcı bir sakatlıktı açıkçası. Kasık ve quadriceps kası arasında bir bölgeydi. Dolayısıyla onun idmana dönmesi birazaldı ancak şudöndü,pozitif. Samandıra’da sakatlandı, üst üste maçlar oynadığı için. Onunla yakından ilgilendik. Sahalara en kısa sürede dönebilmesi için çok uğraştık. Onunsakatlanmaması için risk almadık. Gerekli önlemleri aldık.”

Sıradaki Haberi Oku  Süper Ligin ilk kadın başkanı Berna Gözbaşı: Ofsaytı neden bileyim ki

“MURIQI, GÖZTEPE MAÇINDA SAHADA OLABİLİR”

“Vedat Muriqi’nin sakatlığını herkes gördü. Kasımpaşa maçında gerçekleşti. Milli arada yakından takip ettik. Kosova ile ilkmaçı oynayabileceğini düşünüyordu. Ben, hocası, kulüp doktorları sürekli iletişim halindeydi. Aynı zamandatakım hocası ve doktoruyla iletişim kurduk. Oynayamayacağı kesinleşince aynı gündöndü, tedavisine başladı. İki gündür takımlaçalışmalara katılıyor. Umarım, cumartesi günü maça çıkabilir. Eğer Vedat için önümüzdeki 48 saat için her şey iyi giderse, beklenenden daha kısa sürede sakatlığını atlatmış olacak. Burada kulüp doktorlarına da teşekkür ediyoruz. Düşündüğümüzden çok daha kısa sürededönmüş olacak.”

“TRANSFER İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

“Önümüzde yaklaşan transfer dönemiyle ilgili konuşmam gerekirse, eylül ayından beri çalışıyoruz. Dördümüz sürekli olarak konuşuyoruz. Bildiğiniz gibi mali sınırlamalarımız var. Bu sınırlamalar içerisinde çok yaratıcı olmalıyız. Elimizde çokgenç oyuncu var. Bu genç oyuncuları nasıl daha çok geliştirebiliriz, nasıl dahatecrübeli oyuncular katabiliriz bunun üzerine çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.”

Sıradaki Haberi Oku  Merih Demiral, Euro 2020 Elemelerinin en iyi 11ine seçildi

“HASAN ALİ’NİN SAKATLIĞI ÇOK İLGİNÇTİ”

“Hasan Ali’nin yaz döneminde yaşadığı sakatlık çok ilginçti. Üst seviyedeki doktorlar ile konuştuğumuzda, 3 aydan dahasürmesi beklenen sakatlığın 2.5 ayda nasıl geçtiğini sordular.”

“WESTERLO’DAN İZİN İSTEDİK”

“Berke Özer gerçekten çok iyi ve etkili bir performans gösteriyordu. Takımını da ligde ikinci sıraya kadar çıkarmıştı. Oradaki herkesten performansından dolayı çok mutluydu. Biz de onu orada ziyarete gittik. Volkan Demirel, onu çok yakından takip ediyordu. Sakatlık yaşadı ve şanslıyız ki kulüp doktorumuz bir konferans için oradaydı. Çok başarılı bir ameliyat geçirdi. Berke de sağlık ekibimize güveniyor. Westerlo’dan da tedavisini burada olması içinistedik ve burada gerçekleşti. Çok iyi geçti. İki hafta sonra Belçika’da çalışmalaradönecektir.”

Sıradaki Haberi Oku  Fenerbahçe-İstanbulspor maçının hakemi belli oldu!

“OKAN TURP ÇOK İYİ GİDERKEN SAKATLANDI”

“Bir de Okan Turp var. Okan Turp, kendi kalecisinden aldığınedeniyle antrenmanda sakatlık yaşadı. Kendi takım arkadaşının müdahalesiyle sakatlanmak en garibidir. İlk anda korktuğumuz kadar kötü değil sakatlığı. Tahminlerimize göre aralık ayı sonunda oynayacak durumuna gelecektir. Oynamak için hazır olacaktır. Çok iyi gidiyordu, bu sakatlığı çok kötü oldu onun açısından.”

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri